1000 Знамиња Уругвај Знаме Автомобил Прозорец Виси Pennant

1000 Знамиња Уругвај Знаме Автомобил Прозорец Виси Pennant

DEN 145.20

Достапност

5" x 3.5" (13cm x 9cm) Прибл'. 100% Полиестер.Златно Обоените Раб.Заврши со Вшмукување Чаша и Мозок.Слика на двете страни.Голема новина виси автомобил или прозорец знаме.Може да се закачи користење на кабелот во прилог или прилог за да го прозорецот со вшмукување чаша, исто така, се предвидени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа