Beadalon 20-Мерач германски Стил Половина Круг Накит Жица, Сребро Позлатен Розово Злато, 3m

Beadalon 20-Мерач германски Стил Половина Круг Накит Жица, Сребро Позлатен Розово Злато, 3m

DEN 227.76

Достапност

Одличен квалитет на обликувањето на жица.Идеална комбинација на сила и флексибилност.Половина-Тешко жица голема жица за завиткување дизајни.Број на модел : 180 L-120. Германски Стил Жица е одличен квалитет обликувањето жица, достапна во повеќе величини и форми.Оваа бакар и месинг жица има дупка отпорни слој и има совршена темперамент и да заврши, за повеќето накит жица за завиткување користи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа