Лак Аудио MPAK10 Мотоцикл Аудио Комплет со 4-Канал Засилувач Компатибилен со 2014+ HD Streetglide Мотоцикли

Лак Аудио MPAK10 Мотоцикл Аудио Комплет со 4-Канал Засилувач Компатибилен со 2014+ HD Streetglide Мотоцикли

DEN 18695.76

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Карактеристики : Дизајнирани и тестирани од страна на фабрика обучени техничари на Мичел е Модесто Харли Дејвидсон MPAK колекции се наменети да гром во вашиот HD мото е фабрика локации во предната маска монтирана на рамката.Без Загуба на просторот во вашата страна кеси или туринг пакет.Висока ефикасност не дигитален засилувач дизајн работи со параметри на фабрички мотор полнење систем.Говорници гром директно во фабриката локации без модификации или промени се потребни за да говорници на монтажа област.Вклучува с.Спецификации : MPAK Засилувач се Вклучени : Мото 600.4, Моќ Оценка @ 2 или 4 ohms : 4 x 150 W, Премостени Моќ Оценка @ 4 ohms : 2 x 300 W, Вклучени Звучници : Никој, HD Главниот подигнат Вклучени : Да, HD Надгради Моќ Подигнат вклучени : Да, 2014+ Говорникот адаптер Подигнат Вклучени : Да, и Plug and Play Комплет Дизајн : Yes.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа