10 Пакети Beckett Shield Clear Мека Картичка Ракави

10 Пакети Beckett Shield Clear Мека Картичка Ракави

DEN 262.80

Достапност

За стандардна големина картички до 35pt. 10 Пакети.Доаѓа во пакети од 1000 Ракави Вкупно.Sleeve димензии се 2-5/8" X 3-5/8" (66.7 mm X 92.1 mm).PP материјал.ПВЦ Слободни.Не колекција без заштита – Брани својата колекција со Beckett Штит и да ја задржите вашите картички во нане состојба.Важни првиот слој на заштита што оди директно преку вашиот картички.За стандардна големина картички до 35pt.Доаѓа во пакети од 100 Ракав димензии се 2-5/8" X 3-5/8" (66.7 mm X 92.1 mm) PP материјал, ПВЦ слободни.Не колекција без заштита – Брани својата колекција со Beckett Штит и да ја задржите вашите картички во нане состојба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

BCW 14x19 Весник Ракави
  • Новак

BCW 14x19 Весник Ракави

DEN 575.76

50 ракави по пакет.Има и други отпечатоци до 14 x 19 Заштита на Изборот Весници додека ракување.Надворешни Д