1Set(7PCS) Ролери Заштита на Коленото Влошки Лактот Влошки Wrister Bracers Спортски Поддршка Влошки Заштитна Опрема Влошки за Деца/Деца Ролери Скејт Скејтборд Велосипеди BMX В?

1Set(7PCS) Ролери Заштита на Коленото Влошки Лактот Влошки Wrister Bracers Спортски Поддршка Влошки Заштитна

DEN 775.20

Достапност

S погоден за 3-6 ;М погоден 6-12. Повеќе прилагодливи еластична ремени и најлон тока затворачи за безбедна одговара за различни коленото girths.Направени од издржлив, мека ЕВА поместена материјал со пластични плочи, удобно и заштитни.Секоја цел, вклучувајќи 1 шлемови, 1 пар kneepad, 1 пар лактот-подлога , 1 пар wrister.Боја : Виолетова;Погоден За Деца / Децата, Младите Момчиња / Девојки.Големина : Медиум.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа