Сина Гуштер Австралиската Сончање Бебе, 5 Унца (Пакување од 12)

Сина Гуштер Австралиската Сончање Бебе, 5 Унца (Пакување од 12)

DEN 3356.88

Достапност

Paraben-free & мирис-бесплатно - не Содржи мириси или parabens, што го прави идеален за бебиња' Деликатна кожа.Отпорен на вода - до 40 минути отпорност на вода, така ќе остане заштитена подолго.Кога треба да се префрлат на моето дете од бебе Сончање на децата за сончање?Ние веруваме дека вашиот сончање треба да одговара на вашиот начин на живот и типот на кожата.Нашата Smart капа технологија го прави учи децата да се игра безбедно на сонце Лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа