Da.Wa 100pcs Божиќ Jingle Bells Лабава Монистра Шарм Накит Означување(Избрани Боја)

Da.Wa 100pcs Божиќ Jingle Bells Лабава Монистра Шарм Накит Означување(Избрани Боја)

DEN 127.20

Достапност

Дијаметар : 6mm; Материјал : Метал;Боја : Избрани боја;.Пакет : 100pcs метал монистра;.Секој Бел Прстени, и да дупка на врвот за stringing или бесење.Се користи за Кукла Куќа Минијатурни Украси, Шиење Проекти, Изработка на Накит,Фестивал Декорација.Совршен за изработката,декорација дома.Име на производ : Jingle Bell Material : Brass Size : 0.2"x0.2"(приближно)Употреба : Кукла Куќа Минијатурни Украси, Шиење Проекти, Изработка на Накит,Фестивал Decoration Product Featture : Секој Бел Прстени, и да дупка на врвот за stringing или бесење.DIY Монистра за Божиќ, Свадба, Празници.Светла,Ligtweight ѕвона.Тежина : 49g за 150pcs Pakage : Пакет на 100pcs (прикажано како главна слика)Напомена : фотографиите може да не се одрази на иста боја asthe објект, бидејќи на фотографија место.Ви благодариме за yourunderstanding!andlt;brandgt;ве Молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи прирачник за мерење,така бидете сигурни дека пред да конкурираат.Се надевам дека ќе има убаво шопинг!andlt;brandgt;Љубезно се поврзете со нас во секое време ако има било какви прашања, ние може да ви помогне.Ние вредност, секој клиент' задоволство.andlt;brandgt;.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа