Colcolo 2X 10pcs Мали Ѕвона Божиќ Свадба Декорација Монистра Бел Форма Занаети

Colcolo 2X 10pcs Мали Ѕвона Божиќ Свадба Декорација Монистра Бел Форма Занаети

DEN 215.76

Достапност

Материјал : Метал;.Даде накит (ѓердан или нараквица монистра ,и др. ) или други рачно изработени занаетчиски;.Тоа е вид на Мал бел, само за декорација(Без звук);.Големина : 0.9x0.9x1.5cm/ 0.35x0.35x0.6 инчи.Не само што може да се користи како домашно милениче бел, рака синџир pendant, автомобил прибор, апарати за домаќинство бел додатоци.Опис : Тоа е вид на Мал бел, само за декорација(Без звук); - да Даде накит (ѓердан или нараквица монистра ,и др. ) или други рачно изработени занаетчиски; - Не само што може да се користи како домашно милениче бел, рака синџир pendant, автомобил прибор, апарати за домаќинство бел додатоци. - Материјал : Метал; - Size : 0.9x0.9x1.5cm/ 0.35x0.35x0.6 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Мини Ѕвона(2 Парчиња)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа