LIGUOYI Количка Рициново - 2 Компјутери, инвалидска Количка Предни Тркала Замена, 5/16 (8 Mm) Лого, 2 (50 Mm) Центар Ширина, 6 7 8 - Црна, Замена на Тркала за инвалидски Колички и Пеш

LIGUOYI Количка Рициново - 2 Компјутери, инвалидска Количка Предни Тркала Замена, 5/16 (8 Mm) Лого, 2 (50 Mm)

DEN 1082.40

Достапност

Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.Тоа може да се врти лесно на било која површина, е трудот на енергија, лесен за употреба, и лесно да се инсталира. Бидете сигурни дека предните тркала дупка проред е 8 mm/0. (Со завртки)★★ детали за Производот● име на Производ : Количка за замена на тркалото● Димензии : 6 инчи/150 mm, 7 инчи/170 mm, 8 инчи/200 mm, 7.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. ◎◎ Задебелена ABS тркала центар, стабилна поддршка, силна товарот капацитет (120 KG/265 фунти), челик топката лого, лесна работа, мазна валање, долг животен век. ◎◎ Мерка вашиот Вокер Тркала прво да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот количка.◎◎ Солидна гуми, заштита на животната средина, отпорност на абење, не се лизга, шок апсорпција, широк спектар на цврстина, висока цврстина, висока издолжување.5 инчи (15 cm/17 cm/20 cm/19 cm), опремени со 8мм (5/16 инчи) монтирање на вратило, лесно да се инсталира.5 инчи/190 mm● Тема големина : M8mm● Материјал : ПВЦ+ABS+челична носечка● капацитет на носивост : 120 Kg (265 lb)● Количина : 2● Боја : црна★★ Ако се задоволни со своите услуги или производи, ние искрено се надеваме дека ќе може активно да ги споделите вашите повратни информации со другите, ви благодариме однапред! !!!!Потсетување : ★ Не може да биде мала грешки во прирачник за мерење.5 инчи, Цврсти, со Лого,Центар Широк 2 инчи, ПВЦ Гуми, еден Pair Product Опис❤❤ ви Благодариме за запишување мојата продавница! !Ние свечено ветување да "продолжи да ви обезбеди со професионални услуги!Ние се осигура дека ние се постигне вредност за пари и да ви обезбеди со повеќето удобно шопинг искуство!"На предните тркала на инвалидска количка е во анти-пропадна и шок-се апсорбира, што е идеален избор за да го замени или поправи инвалидски колички, колички и одење сида.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Kohler 1074033 Замена Дел
  • Новак

Kohler 1074033 Замена Дел

DEN 403.20

KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛ.MUDGUARD.Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум матер

Слоан 306093 Замена Дел
  • Новак

Слоан 306093 Замена Дел

DEN 223.20

1.5 инчен спојка.Дел No : F2А За откриените инсталации.Опис на производот Слоан замена дел; 306093.Слоан дел бро

Kohler 76153-BN Замена Дел
  • Новак

Kohler 76153-BN Замена Дел

DEN 1561.68

Заштита на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ лого.Замена мала рачка на менувач

Kohler 85114-BN Замена Дел
  • Новак

Kohler 85114-BN Замена Дел

DEN 1651.20

Замена патување лост за полнење за различни KOHLER тоалети.Конструиран за да се промовира производ долгов