Замена на Главата За Philips Norelco RQ11 Arcitec Жилет за Бричење Единица Тројно Песна SensoTouch 2D RQ1180 1160X 1150X

Замена на Главата За Philips Norelco RQ11 Arcitec Жилет за Бричење Единица Тројно Песна SensoTouch 2D RQ1180

DEN 480.00

Достапност

Можете да се обидете да се применуваат некои presure дека бидете сигурни дека хлапак повеќе блиску да вашата коса, тогаш насликани на вашата коса.Ако имаш проблем со купување, само се чувствувам слободно да ни e-mail во секое време, ние сме секогаш подготвени за да им служат на нашите корисници.Чистење на жилет пред да ја инсталирате.Тогаш ќе имаат добра шанса да се најде вашата потреба Ние контролира секоја поединечна постапка, детали и параметри за изработка на замена грла што се компатибилни со вашиот оригиналниот коса смена. Можеби вашата коса се премногу долго, ќе е подобро да се стриже косата пред да користите електричен хлапак да се избричат.Пакет се вклучени Целосен Сет на Замена Бричење на Главата како слики шоу.Погоден за Philips Norelco RQ11 2 D модели : RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1180 RQ1190 RQ1160 CC RQ1180 CC RQ1131 RQ1141 RQ1145 RQ1175 RQ1195 RQ1150 X RQ1160 X RQ1180 X RQ1185 RQ1190 X RQ1195 итн.Перат замена ножот со Висок Квалитет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа