Мали корпата за Ѓубре со Капак Closeup на Пинк Ахат Минерални Камен со Детали на Mineralogy Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцел?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Closeup на Пинк Ахат Минерални Камен со Детали на Mineralogy Круг Recycle Bin

DEN 1152.00

Достапност

High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.8 Литри) Висина(14.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа