Osco 27.5 cm Мрежа Корпа за Отпад - Сребро.

Osco 27.5 cm Мрежа Корпа за Отпад - Сребро.

DEN 462.96

Достапност

Овој медиум Сребро Wiremesh wastepaper бин е голем плус на OSCO Wiremesh канцелариски прибор колекција.OSCO складирање движи се порибено со велика БРИТАНИЈА, водечки трговците на мало кои вклучуваат Џон Луис, Rymans и WHSmiths, за името, на само неколку.Изградена од цврста, со висока густина Wiremesh заврши со челична база за ригидност.Димензии : Висина x 275 Дијаметар 250 mm - Тежина : 440g.Овој производ е дел од OSCO Сребро Wiremesh колекција, која опфаќа над 30 предмети, од кои многу се OSCO дизајн оригинал - од пенкало садови и биро tidies на три нивоа писмо коцки и 10 фиока за хартија sorters - работното место за складирање решенија да се задржи вашето биро и домашна канцеларија на животната средина средена бесплатно кои се и стилски и високо функционална како и да бидат трајни, отпорни на дамки, ги чисти и да се рециклираат.Исто така, достапни во OSCO Црна Wiremesh Опсег.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа