WESCO Голема Двојно Момче 381411-62 01 Отпад Бин 41 x 35 x 65 cm – 2 x 18 L – Бела

WESCO Голема Двојно Момче 381411-62 01 Отпад Бин 41 x 35 x 65 cm – 2 x 18 L – Бела

DEN 488.40

Достапност

Капацитет (литри) : 36. Димензии (mm) : W 405 Two 18 литри прегради.;Нерѓосувачки челик екстра широк возилото.Wesco Голема Двојно Момче отпад од домаќинството да ги одвоите од Wesco.Две 18-литарски пластични внесува tidily посебна хартија, стакло, пластика или други отпадоци.Благодарение на интегрираниот амортизерите, од не ' рѓосувачки челик капак затвора речиси soundlessly и може да се одржи во отворена позиција.Практичен објект за прикачување на бин облоги на пластика внесува спречува кеси од лизгање.Големи не ' рѓосувачки челик педалата обезбедува лесно ракување. Со амортизерите , Отворање на механизам : на возилото Димензии : Висина : 65 cm Ширина : 40.5 см Должина на : 34.5 cm Капацитет : 2 x 18 L Боја : Бела Материјал : Челични Лимови (прав-обложени) Производителот Дел Број : 381411-01 , Пакет содржи : 1 Wesco Голема Двојно Момче, Дуо Dustbin, Двојно Ѓубре Може, Бела, Челични Лимови, 2 x 18 L, 381411-01.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа