Мојот Камион Мојот Начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Dodge 3500 / 4500 / 5500 Crew Кабина Шасија 2011-2021 | Луксузен Вратата Заштита! | Квалитет На Телото Окл

Мојот Камион Мојот Начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Dodge 3500 / 4500 / 5500 Crew

DEN 1579.20

Достапност

Висок Квалитет Светла Хром Финиш.мојот камион мојот начин Светла Хром Тело Страна Калапи Уреденост (Одговара) Dodge 3500 / 4500 / 5500 Crew Кабина Шасија мојот камион мојот начин тело страна украси ефикасно да се замени со благи изгледот на вашето возило со повеќе луксузни еден.Овие парчиња соодветно надополнување на телото дизајн и акцент линии на вашето возење.За да одговараат на различните возила и корисникот вкусови, тие се достапни во голем избор на сопствени дизајни, големини и бои.мојот камион мојот начин тело страна украси се намали за да се потврди прецизна одговара за секое возило.Овие украси се конструирани со користење на врвот-квалитетни материјали.Она што е уште поважно, овие украси се земе само неколку минути да се интегрираат на вашиот автомобил или камион.Нема да има потреба за комплексна алатки или процедури како овие украси функција 3 M акрилик пена лента што sturdily обезбедува на вашиот возење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа