Signstek Тастатурата Влез Рачката на Вратата Брава со LED позадинско осветлување на Тастатурата Лозинка/Клучни Accessibles, Масло Протри Бронза

Signstek Тастатурата Влез Рачката на Вратата Брава со LED позадинско осветлување на Тастатурата Лозинка/Клучни

DEN 2015.76

Достапност

Тастатурата deadbolt со Авто latchbolt заклучување спречува откривање било нецелосни врата заклучување.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШИФРА на МЕНУВАЧОТ LOCK - за Внесување на програмски код и можете да Додавате/Бришете корисникот код, поединечно, за исклучување на или исклучување off, поставете еден-време корисникот кодот за посетители или час вработен, постави привремено да го исклучите корисникот кодот и да го наместите автоматско заклучување време (за 10 да 99s).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа