Ladieshow 2 парчиња Висока Температура Отпор Автоматска Врата Поблиску Сензор Удар‑Слободен Пренослив Мали за Домашна Канцеларија Врати Off

Ladieshow 2 парчиња Висока Температура Отпор Автоматска Врата Поблиску Сензор Удар‑Слободен Пренослив Мали

DEN 655.20

Достапност

Лепилото е инсталиран без дупки, е фирма и ќе не предизвикува оштетување на ѕидот, лесно да се инсталира и да се висока температура отпор.Овој производ е анти-оксидација, стабилен ,мирен и безбеден уред за сечење.На високо-квалитетни P12 челик јаже има положено 50,000 пати на затегнувачка тест и се враќа тест, и има силна затегнувачка сила.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Широк спектар на апликации, може да се користи за компанијата канцеларија врати, врати дома, итн.Спецификација : Предмет Тип : Автоматска Врата Поблиску Сензор Материјал : ABS, p12 челик јаже Цел : Fixed на вратата, автоматски ја затвори вратата Пакет Листата : 2 x Поблиску 2 x Хексадецимален Клуч.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа