RAM меморија Месеци Stubby Купот на Држачот за Монтирање на Apple MagSafe РАП-Б-299-4-АП-MAGU со Средна Рака

RAM меморија Месеци Stubby Купот на Држачот за Монтирање на Apple MagSafe РАП-Б-299-4-АП-MAGU со Средна Рака

DEN 1223.76

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Mag Safe планината адаптер специјално дизајниран за да бидат компатибилни со Mag Safe полнење диск.Вклучува RAM меморија Stubby чаша носителот пондерирана топката база и средна должина Б големината на RAM меморија двоен приклучок рака.Одговара на купот на носителите помеѓу 2.57" - 3.5" внатре во дијаметар.Компатибилен со i Phone 12, 12 Про, 12 Про Макс, и 12 мини со или без Apple Mag Safe телефон случаи; не се компатибилни со стандарден телефонски случаи.Поддржани од страна на доживотна гаранција.Оваа RAM меморија Mag Safe Адаптер е специјално дизајниран за да бидат компатибилни со официјална Apple Mag Safe Полначот со додадена корист на RAM меморија Месеци компатибилност.Овој адаптер им овозможува совршено и безбедно одговара за Mag Safe полни диск и е само компатибилни за i Phone 12, 12 Про, 12 Про Макс, и 12 мини со или без официјална Apple Mag Safe случај.Вклучени во овој комплет е RAM меморија Stubby чаша носителот база и Б големина средна должина штекер рака, совршен за мали и средни купот на носителите во вашето возило.Да ги искористат предностите на вашиот i Phone 12 магнетни Mag Safe полнење способности со овој Mag Safe планината.Компатибилен со секое возило чаша носителот со внатрешноста дијаметар спектар на 2.57" да 3.5".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа