Bracketron BT19852 QM Магнет Цртичка/Прозорец Планината (BT1-985-2)

Bracketron BT19852 QM Магнет Цртичка/Прозорец Планината (BT1-985-2)

DEN 233.28

Достапност

Наменета за Повеќето паметни телефони и GPS Уреди, со или без Случај.Една од Најмоќните Магнети на Пазарот Има Уред за Безбедно.Виткање Поддршка Нозе за Потешки Уреди.Лесно, Една Рака соработка со Целосен Пристап до Сите Уредот Контроли.Месеци Директно на Повеќето Тешко или Текстура Површини.Bracketron BT1-985-2 QM Магнет Цртичка/Прозорец Планината.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа