На самитот Сума-310 Multifit Покривот Барови (Пар) за Автомобили Без Водење Шини

На самитот Сума-310 Multifit Покривот Барови (Пар) за Автомобили Без Водење Шини

DEN 3379.20

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Ве молиме да го користите бројот плоча пребарување алатка за да се потврди fitment.Решетките се полу собраа за олеснување на fitment. 30мм x 20mm Челик Барови.Решетките се полу собраа за олеснување на fitment.Гарантира за 3 години и се произведени за ISO стандарди.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа