Stagiant Професионални Возен Шминка Случај Мека Двострано Козметологијата Организатор на Тркала Најлон Воз Случај Преносни Патување Снабдување Станица за Шминка Уме

Stagiant Професионални Возен Шминка Случај Мека Двострано Козметологијата Организатор на Тркала Најлон Воз

DEN 743.76

Достапност

## Професионални Возен Шминка Случај ## : Овој класичен сите-во-едно возен шминка случај е совршен за козметологијата употреба.Тоа ќе го придружуваат cosmetologist да расте од почетник да професионалец.Тоа е неопходност за шминка уметници, косата barbers/стилисти, ноктите техничари, принцип козметичарите, или crafters. ## Разноврсна Комбо ## : целиот возен случај се состои од два главни прегради.Или за да се земе горниот случај сам за маникир/педикир услуга или да се користи пониска возен дел за манекен коса за сечење пракса, овој возен случај исполнува разноврсна барања. ## Мулти-Функционални ## : Ова се сите силни за чување на материјали и алатки доаѓа со слотови за четки, тави за палети, целата комора за лак, дури и поголеми комора простор за коса удар фен или ноктите светилка, и крајната 8-фиока единица која се вклопува во варира додатоци или набавки. ## Добро Преносливост ## : Како да се направи голем шминка воз случај специјално направени за преносни употреба, има повеќе дизајни кои обезбедуваат одлични преносливост како што се Зголемена рачка на врвот, Рамо, рака за врвот одделение, и непречено телескоп возен систем опремен со 360-степен тркала. ## Долготраен Квалитет ## : Тоа е професионална избор поради нејзините величествени складирање дизајн плус долготраен квалитет во 1680 D најлон ткаенина, силна поврзување токи, дамка-доказ патентите, и сите трајни изградба и внимателни изработка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа