Medog 11 од 17 и Слика Рамка без Тастатурата за да се Прикаже слика 11x17 Ѕид Монтирање Документ Сертификат Рамките Ако Додадете Мат Може Како 11x14 10x14 9x11 10x12 7x11 Слика Рамка 11x

Medog 11 од 17 и Слика Рамка без Тастатурата за да се Прикаже слика 11x17 Ѕид Монтирање Документ Сертификат

DEN 284.88

Достапност

Материјал : Пластични слика рамка за големината 11"x17".Големина : тенка рамка до 0.5", рамка надвор големина 0.5x11.85x17.83 Инчен; За Сликата 11x17 (или мат/не се вклучени) прозорец големина 10.51x16.61 Инч.Се ИСТАКНА : ве Молиме бидете сигурни откине двете страни филм на предната страна од транспарентна пластика капак.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа