BANBERRY ДИЗАЈНИ Милениче Спомен Слика Рамка - Кога Утре ќе Почне Без Мене Љубов Песна - Срце Облик Фотографија Отворање и Easel Назад - во Љубов Меморија на Кучиња

BANBERRY ДИЗАЈНИ Милениче Спомен Слика Рамка - Кога Утре ќе Почне Без Мене Љубов Песна - Срце Облик Фотографија

DEN 407.76

Достапност

КЕРАМИЧКИ СЛИКА РАМКА за губење на куче.Рамка мерки за прибл. 8"W X 5"H и доаѓа со easel назад.Одговара 3" X 3" фотографија на вашиот љубовен милениче.Домашно МИЛЕНИЧЕ СПОМЕН велејќи : Кога Утре ќе Почне Без Мене, И јас не сум таму за да види, сонцето ќе се зголеми и да се најде вашите очи, Сите се полни со солзи за мене.Сакам толку многу да не плаче, начинот На кој што го направи денес, Сеќавајќи се како мојата опашка ќе wag, Пред да се отиде подалеку.Сега без болка и страдање, Во сончевиот полиња јас ја играат.И јас ќе чекаат трпеливо, 'Додека не се сретнеме повторно, еден ден.ШЕПА ОТПЕЧАТОЦИ и бела коска дизајн.Совршен сеќавањето подарок за жалост милениче сопственик.ГУБЕЊЕ НА КУЧЕ ПОДАРОЦИ сочувство подарок за секој кој изгубил пет оваа година.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа