HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

DEN 741.60

Достапност

5 = Insole Должина 9.20 = ЕУ 42-43 XXL : НИ Жените : 12.Нека ви уживајте во вашиот плажа патување за време на празници.5/Мажи : 9-9.71 во = ЕУ 44-45 XXXL : НИ Мажи : 11.69 во = ЕУ 40-41 XL : НИ Жените : 10.5 = Insole Должина 11.Совети : Ние нудиме различни големина на располагање од XS да XXXL за Жените и Мажите.Пријатно чувство : Супер лесни и флексибилни само како чорапи,дише и мазни ткаенини обезбеди голема слобода и удобно чувство.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : XS : НИ Жените : 3-4 = Insole Должина 8.17 во = ЕУ 38-39 L : НИ Жените : 9-10/Мажи : 8-8.Високо-квалитетна анти-лизга задебелена единствена : Единствена направени од високо квалитетен материјал, светлина и издржливи.задебелена единствена и дише табани со шок апсорпција перформанси, заштита на твоите нозе од тоа да биде повреден со камен и други остри предмети.Ве молиме погледнете го ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА.Совети : Ние нудиме различни големина на располагање од XS да XXXL за Жените и Мажите.Прилики : Погоден за широк спектар на настани, како што се : на Плажа, базен, базен, пловењето, kayaking, сурфање на ветер, одбојка на плажа, аква спорт, џогирање, пешачење, риболов, градинарство, Јога обука.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Northside Жените Brille Ii-w
  • Новак

Northside Жените Brille Ii-w

DEN 437.04

100% Текстил и синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Neoprene и дише горниот Рок солидна начини за семејс�