HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

HMIYA Аква Чорапи Плажа Вода Чевли на Боса Јога Чорапи Брзо-Сува Surf Пливаат Чевли за Жени Мажи

DEN 239.52

Достапност

Погодност : Брзо-сува вода чевли, ултра мала тежина мазна еластичен ткаенини и лесно лизга-за дизајн го прават тоа полесно да се носат и полетување.5/Мажи : 9-9.20 = ЕУ 42-43 XXL : НИ Жените : 12.Пријатно чувство : Супер лесни и флексибилни само како чорапи,дише и мазни ткаенини обезбеди голема слобода и удобно чувство.5-5 = Insole Должина 8.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Northside Жените Brille Ii-w
  • Новак

Northside Жените Brille Ii-w

DEN 437.04

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстил и синтетички.Увезени.Синте

Northside Жените Brille Ii-w
  • Новак

Northside Жените Brille Ii-w

DEN 437.04

100% Текстил и синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Neoprene и дише горниот Рок солидна начини за семејс�