MAC - Студио Поправи Прав Плус Фондација - NC50 15g/0.52 оз

MAC - Студио Поправи Прав Плус Фондација - NC50 15g/0.52 оз

DEN 766.08

Достапност

15ml големина совршена за патување.Студиото Поправи Прав Плус Фондацијата е лесен-за-користење на еден-чекор прав кој помага да се дури и тен и контрола сјај.Тоа создава медиум-на-целосна покриеност со до 12 часа се носат.Ова не-caking, не-streaking и не-решавање во прав е вистинската боја.Нејзините кадифена текстура остава кожата мазна, додека дозволувајќи им да дишат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа