Koala Супермаркет Креативни Подароци Мода Керамика Ashtrays Преносни Ashtray Swan

Koala Супермаркет Креативни Подароци Мода Керамика Ashtrays Преносни Ashtray Swan

DEN 979.92

Достапност

1 buc.Производ големина за : 14.5*15*10см.Цврст, Здрав и Сигурен Дизајн.Име На Производ : Ashtray; Главен Материјал : Керамика.Тоа е добар подарок за љубители, пријатели и семејството.Бродови од Хонг Конг.Оваа ashtray е убава.Уживајте во овој прекрасен ashtray дома, странките и другите општествени собири!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа