Круг Тип Микрометар, Сребрена Боја во Внатрешноста Микрометар, Внатрешен Дијаметар Мерење Алатка за Мерење Мерач Мерење Алатка(Топката Главата со нут)

Круг Тип Микрометар, Сребрена Боја во Внатрешноста Микрометар, Внатрешен Дијаметар Мерење Алатка за Мерење

DEN 350.16

Достапност

Погоден за LCD дисплеј производство и тестирање на опрема, позиционирање и вчитување на LCD призмата камери, оптички влакна позиционирање, оптички систем на комуникација производи и опрема за тестирање, итн.Се користи за алатни машини, тела и специјални мерење алатки, итн.Погоден за фино подесување на различни точноста инструменти и мерна опрема.Точноста дизајн, висока точност и лесен за употреба.Достапни во четири стилови за избор.Функција : 1. Погоден за фино подесување на различни точноста инструменти и мерни equipment2. Погоден за LCD дисплеј производство и тестирање на опрема, позиционирање и вчитување на LCD призмата камери, оптички влакна позиционирање, оптички систем на комуникација производи и опрема за тестирање, итн.3. Се користи за алатни машини, тела и специјални мерење алатки, итн.4. Точноста дизајн, висока точност и лесно да се use5. Достапни во четири стилови за избор.Спецификација : Предмет Тип : Micrometer Material : Metal Color : Silver Range : 0-13mm Needle Тип : Round Accuracy : 0.01 mm Optional Стил : Рамна Глава, Рамна Глава со Лешник, Топката Главата, Топката Главата со Nut Package Листа : 1 x Внатре Micrometeror1 x Микрометар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа