HONGTEYA Кожа Бебе Moccasins Тешко Soled Tassel Креветчето Деца Чевли за Момчиња и Девојчиња

HONGTEYA Кожа Бебе Moccasins Тешко Soled Tassel Креветчето Деца Чевли за Момчиња и Девојчиња

DEN 383.76

Достапност

100% Кожа.Увезени.кожа-и-гумен ѓон.БЕБЕ MOCCASINS ТЕШКО ЕДИНСТВЕНА : 100% вистински кожа гума трајни единствена бебе moccasins.Ознака Големина 0-6 Месеци внатрешна единствена Должина 11cm/4.33 инчи, Ознака Големина 6-12 Месеци внатрешна единствена Должина 12cm/4.72 инчи, Ознака Големина 12-18 Месеци внатрешна единствена Должина 13cm/5.12 инчи,Ознака Големина 18-24 Месеци внатрешна единствена Должина 14cm/5.51 инчи,Ознака Големина од 2-3 Години, внатрешниот единствена Должина 16cm/6.29 инчи,Ознака Големина Од 3-4 Години внатрешна единствена Должина 17cm/6.69 инчи.БЕБЕ MOCCASINS ГУМЕН ЃОН ОСТАНЕ НА : Еластична собирање на назад за да останат на функција за девојки и момчиња гумен ѓон бебе чевли.Ние печати со број 7 на дното на обувка 9.5 M НАС Деца, и печати број 8 на дното на обувка 11 M НИ Мало Дете.Бројот 7 и 8 се само нашите етикета и немојте да се грижите за тоа.ДЕЦА MOCCASINS ТЕШКО ЕДИНСТВЕНА : 100% Кожа,thickness1.4-1.6 mm Стилски и удобно.Издржливи гумен ѓон кожа.ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА : ве Молиме мерка бебе нозете должина за да го изберете вашиот чевли големина се однесуваат на нашата Големина на Табелата , возраста и сад големина е само за референца.УСЛУГА - Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите бебе moccasins дека ако во било која точка да не сте целосно задоволни со вашиот HONGTEYA Бебе купите, сте добредојдени да се врати за замена пар или целосно враќање на средствата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

UGG Мажите Scuff Пантофли
  • Новак

UGG Мажите Scuff Пантофли

DEN 1918.80

100% Велур.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија / Велика Британија / Ирска / Сад / Шпанија).Г

Skechers Keepsakes Мраз Ангел
  • Новак

Skechers Keepsakes Мраз Ангел

DEN 718.56

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кабел Поврзана Џемпер.Увезени.Гуме