Dearfoams Жените Мелани Colorblocked Микрофибер Тери Камшик Пантофли

Dearfoams Жените Мелани Colorblocked Микрофибер Тери Камшик Пантофли

DEN 551.76

Достапност

Mikrofaser-Флип-Апостолки мит robusten Sohlen sind perfekt für alles фон Nachmittagen сум Базен бис hin zu faulen Morgen zu Hause.Плус, зголемување на пета и лак амортизирање додава дополнителна удобност на крајната во lounging стил.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА ГОЛЕМИНА И БОЈА : на Располагање во mutiple материи и отпечатоци - овие дами влечки функција на инклузивното големината од 5-12.100% Ткаенина или Текстил.Микрофибер тери флип апостолки со здрав ѓон се совршени за сè, од покрај базенот попладне да се мрзливи утра дома. Мали се вклопува 5-6, Средни вклопува 7-8, Големи се вклопува 9-10, и X-Large одговара на 11-12.ДИШЕ & АБСОРБЕНТА МАТЕРИЈАЛ : Кадифен влечки изработени од мек и дише фротир ткаенини држи нозете сува и удобно.כפכפי מיקרופייבר מגבת עם סוליות עמידות מושלמים לכל דבר, החל מאחר הצהריים לצד הבריכה ועד בקרים עצלנים בבית.Како palmilhas де espuma viscoelástica cuidam де seus pés não importa onde o seu кол leve você.Совршен пантофли да слајд кога качување излезе од туш или за еден ден во спа со девојките. МЕМОРИСКА ПЕНА INSOLE : Секој пантофли е опремена со голем мулти-густина cushioned insole со гел-исполнет мемориска пена за cloud-допаѓа чувството на нозе.Нежно машина за миење ладен и сув воздух станот.Мемориска Пена Einlegesohlen verwöhnen Ihre Füße, егал wohin Ihr Ознака Sie führt. מדרסי קצף זיכרון מפנקים את הרגליים שלך לא משנה לאן היום שלך לוקח אותך.ИЗДРЖЛИВИ TPR OUTSOLE : Со внатрешна/надворешна outsole, на дното на овие камшик влечки карактеристики моделирани термопластични гума за дополнителна издржливост и постојана поддршка без разлика дали сте во движење или дома.Мемориска пена табани поглезите вашите стапала, без разлика каде се вашите денот те носи.МАШИНА ПЕРАТ : Овие атмосфера влечки се лесни за чистење, па секогаш можете да имате свежа, чиста пар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Skechers Keepsakes Мраз Ангел
  • Новак

Skechers Keepsakes Мраз Ангел

DEN 718.56

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кабел Поврзана Џемпер.Увезени.Гуме

UGG Мажите Scuff Пантофли
  • Новак

UGG Мажите Scuff Пантофли

DEN 1918.80

100% Велур.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија / Велика Британија / Ирска / Сад / Шпанија).Г

UGG Мажите Scuff Пантофли
  • Новак

UGG Мажите Scuff Пантофли

DEN 1918.80

100% Велур.Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија / Велика Британија / Ирска / Сад / Шпанија).Г

Skechers Keepsakes Мраз Ангел
  • Новак

Skechers Keepsakes Мраз Ангел

DEN 718.56

100% Кабел Поврзана Џемпер.Увезени.Гумен ѓон.Кадифен Пена.Faux Крзно.За информации за тоа како BOBS придонесу�