КИ Продавница Меркур Стакло Finial Розова Божиќ Украси Сет од 4 Големи Виси Божиќ Finials за Божиќ Дрво Декорација Празник Décor

КИ Продавница Меркур Стакло Finial Розова Божиќ Украси Сет од 4 Големи Виси Божиќ Finials за Божиќ Дрво Декорација

DEN 775.20

Достапност

Меркур Стакло Завршам Божиќ Украси.Луксузна дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, околу banister, пред приемот.Класичен Божиќ Дрво Декорации.Се шират овие сјајна орнаменти сите над вашата елка за гламурозна гроздобер вибрацијата, или во пар со други бои и форми да се создаде уникатна и прекрасна дизајн за вашиот одмор оркестарот.Сет од 4 Гроздобер Божиќ Finial, вклучувајќи 2 icicle дизајн.Eachm Measures 7-инчен и 6.5-Инчен во Висина.Декоративни Виси Украси.Лесно да се откажам со свила виси string вклучени.Направени на квалитетот стакло со безбедно пакување.Одличен Божиќ подарок за време на сезона.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа