BDRSRX Мини Проектор P50S Full HD 1080P WiFi 3D Преносни Porjector Дома Кино Поддршка 4K LED домашно Видео Проектор (Големина : P50 Андроид) (Големина : P50S Андроид Батеријата)

BDRSRX Мини Проектор P50S Full HD 1080P WiFi 3D Преносни Porjector Дома Кино Поддршка 4K LED домашно Видео

DEN 15456.96

Достапност

Може да се користат за играње на играта, да се види moive, прикажување на вашиот телефон, добро за вашиот бизнис.Поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР, ТВ Кутија, PS4 со HDMI порт.Поврзување на вашиот Аудио опрема од страна на AV порта.Можете да вметнете USB хард диск да се проекторот да се игра локалните видеа или фотографии.Види премиум содржини од најпопуларните providets како што е Netflix, Youtube и многу повеќе.Безжично екран-за споделување на видеа на овој проектор со компатибилен паметен телефон или таблет, преку едноставен, wifi конекција.Може да се користат за играње на играта, да се види moive, прикажување на вашиот телефон, добро за вашето bussiness Connect со вашиот КОМПЈУТЕР, ТВ Кутија, PS4 со HDMI порт.Поврзување на вашиот Аудио опрема од страна на AV порта.Можете да вметнете USB хард диск да се проекторот да се игра локалните видеа или фотографии.Види премиум содржини од најпопуларните providets како што е Netflix, Youtube и многу повеќе.Безжично екран-за споделување на видеа на овој проектор со компатибилен паметен телефон или таблет, текот на еден едноставен wifi connectionthe термичкиот шум е помало потоа 28db, не interference Small тело, Лесна за Носење, секоја страна е artistic Square Мали тело, High-definition Голема Screen P50 S е надградба на верзија, резолуција 1920x1080, повеќе јасна слика Целосна Печат Оптичка Леќа Преносни LED Проектор; Изградена во Smart со Wi Fi ( P50 W ).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

ViewSonic PJ503D DLP Проектор
  • Новак

ViewSonic PJ503D DLP Проектор

13176.00 DEN 3936.00

Димензии Wx Dx H 10.На PJ503 D е лесен, разновиден проектор кој е совршен за оние со помал буџет, или во потрага