Видео Проектор Мини Проектор 720x1080 250 Lumens LED ProjectorHome Театар HD Основната Верзија Дома Филмски Проектор за Внатрешна/Надворешна Зборуваат со (Боја : Фото Боја, Големина

Видео Проектор Мини Проектор 720x1080 250 Lumens LED ProjectorHome Театар HD Основната Верзија Дома Филмски

DEN 340.80

Достапност

Уникатен дизајн го прави полесно да се земе било каде,изградена-во двојна моќни звучници може да донесе јасен звук кој ќе ги задоволи секојдневните потреби, како на пример пуштате филм, фотографија и игри. ● LED Светло Извор : 30000hours долг живот, Безопасни за Семејни и 10 Year Живот (ако користите 5hours на ден ,Без Иднина на Трошоците). ● ±15° Вертикална клуч.Корекција на Грешките функција да се направи правилна слика. ● Мајчин резолуција 1280x720. Max поддршка 1080, Појасни отколку слични производи. ● Компатибилна со повеќе уреди.Богата интерфејс, компатибилен со различни уреди,Поддршка читате директно У диск.По-продажбата на услугата : Ако наидат на проблеми во текот на подредување или примање на процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Specifications Material : ABSDisplay тип : LCDNative Резолуција : 1280 x 720 Resolution Поддршка : 1080 PBrightness : 250 lumens Contrast Сооднос : 1800 : 1 Throw Дажба : 1.38 Проекција Далечина : 1.5 - 4.5 m Image Големина : 44 - 150 inch Image Скала : 4 : 3,16 : 9 Interface : HDMI x 1,x USB 2 (max поддршка 32 G У disck,не поддржува Мобилни Хард Диск),VGA x 1;AV x 1,Audio Out 1 x (3.5 mm џек за Слушалки),AC-во AC90 V-240 V,Aspect Ratio : 16 : 9 Function : Говорник, 3 DPackage Содржина : 1 x Проектор, 1 x Далечински Управувач, 1 x Адаптер, 1 x англиски Manual Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,ви Благодариме за вашето разбирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

NEC NP-V300X DLP XGA Проекторот
  • Новак

NEC NP-V300X DLP XGA Проекторот

DEN 1845.60

Конекција Панел : Композитни : РКА HDMI Мрежа : RJ45 RS232 : ДБ9pin SVideo VGA Во : Dsub15pin x 2 Проектор Големина 3.000 часа (Еко