SUZYN Вежба 13mm Вежба Chucks Адаптер 1/2 Инчи Електрични Клуч Конвертор Додатоци Вежба

SUZYN Вежба 13mm Вежба Chucks Адаптер 1/2 Инчи Електрични Клуч Конвертор Додатоци Вежба

DEN 818.40

Достапност

1/2" електрични клуч конвертор,2-13mm вежба чак, погоден Компатибилен со електрична вежба клуч.Направени од издржлив челик, со голема цврстина и отпорност на абење.Лесен за употреба, во мали димензии, лесно да се носат. 100% квалитет.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Опис : 13mm Вежба chucks адаптер 1/2" електрични клуч конвертор додатоци.Спецификација : Материјал : Steel Color : Black Size : 84mm*21mm/3.3"*0.8"Серија на глава дијаметар : 12.5 mm(1/2")Чак дијаметар : 13mm/0.5"Пакет се Вклучени : 1 х 13mm Вежба Chucks Адаптер.


Параметрите на стоката

Material:
Steel
Color:
Black
Size:
84mm*21mm/3.3*0.8
Batch head diameter:
12.5mm(1/2)
Chuck diameter:
13mm/0.5
Package Included:
1 x 13mm Drill Chucks Adapter :

Подобро ви се допаѓа