OneTigris Услуга Куче Вест Подигнат Седло Ранец, Торба Торбичка, Емоционална Поддршка, Сервис Куче во Обука,Квалитет Дисага за Тактички Елеци Кучиња

OneTigris Услуга Куче Вест Подигнат Седло Ранец, Торба Торбичка, Емоционална Поддршка, Сервис Куче во Обука,Квалитет

DEN 645.12

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : 1000 D Најлон изградба на издржливост и нечистотија/вода/отпорност на триење.РЕФЛЕКСИВНИ ДИЗАЈН : Светлина рефлексивни ленти за дополнителна безбедност во услови на слаба светлина.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : 7.5"(L)*5"(W)*2"(D)/19cm*13cm*5cm; Тежина : 9.1 мл/260g.ГОЛЕМ ПРОСТОР : кучето се подигнат торбичка Спејси главната преграда со мрежа џеб за одржување третира, играчки, и други предмети.КВАЛИТЕТ ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА : One Tigris тактички куче подигнат печ има 1 година гаранција.Ако не сте задоволни со куче вест harnesses, се чувствуваат слободни да се допрат и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : Кафена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа