BETENSH Не се Повлече Пес Подигнат со Рачка, Рефлексивни и Прилагодливи Не Логор Куче Вест Темперамент за Мали Средни Големи домашни Миленици за Лов,Обука,Одење

BETENSH Не се Повлече Пес Подигнат со Рачка, Рефлексивни и Прилагодливи Не Логор Куче Вест Темперамент за Мали

DEN 311.52

Достапност

【ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА】Оваа прилагодливи подигнат карактеристики 4 начини за адаптација ремени околу телото кои се лесно за вас да се прилагоди ширина и висина.Креирај не се лизга одговара за кучиња со простор за раст без да се грижите за лизгање или да избега. 【Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ ВЕСТ】Направени од издржлив најлон оксфорд ткаенина која што не е лесно да раскинат со мека перница за да се заштити вашето куче на кожата.На дише мрежа поместена вест чува вашето куче се излади во текот на активности на отворено на топол ден.Вашето домашно милениче ќе сакаат да го носат овој куче подигнат додека пешачите секојдневно. 【НЕ се ПОВЛЕЧЕ повторно да се постојано во потрага по совети и трикови за да го направат вашиот живот заедно полесно.BETENSH куче вест подигнат е добро поместена и во вест се допаѓа, што може да ги растера влече сила и голема мера да ги подобрат носи искуство.Изберете BETENSH куче вест темперамент, вие и вашето куче можат подобро да уживаат во прошетка заедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа