ПИНА Куче Темперамент за Мали Кучиња, Мали Куче Темперамент и Поводник Поставен, Симпатична Кутре Вест Темперамент, Не Задави Дише Чекор-во Воздух Куче Темперамент

ПИНА Куче Темперамент за Мали Кучиња, Мали Куче Темперамент и Поводник Поставен, Симпатична Кутре Вест Темперамент,

DEN 287.76

Достапност

СОВЕТИ и Двете мачиња и puppies може да се користи. 【ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И ПРИЛАГОДУВАЊЕ】Удобен чекор-во дизајнот, само 3 чекори за да се стави или да ја исклучите вест лесно.Постојат 2 прилагодливи токи на куче темперамент, кои може да се прилагоди според градите големината на кучиња. ❤️СОВЕТИ : ве Молиме да дадете вашето домашно милениче некое време да се запознаеме со ова се подигнат за прв пат користите.Значи ние се обрне големо внимание на производи квалитет и корисници искуство, Ако имате било какви сугестии или мислења, ние ќе го цениме можете да контактирате со нас преку !. 【ДИШЕ & ЛЕСНИ】Изградени со мека дише висока густа мрежа и овозможува ефикасен проток на воздух низ градите област за да се задржи вашето куче ладно и суво.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа