2 парчиња Срцето снежни топки Создателот Зима Пластични снежни топки Создателот Клип Деца Отворено Калапи снежни топки Клип Патка Форма снежни топки Создателот Сн

2 парчиња Срцето снежни топки Создателот Зима Пластични снежни топки Создателот Клип Деца Отворено Калапи снежни

DEN 215.76

Достапност

СИМПАТИЧНА СРЦЕТО DESIGNHeart снежни топки Создателот е Дизајниран со многу симпатична цртан филм срце облик.Спојот на две љубов срца во лапавица, исто така, значи дека две љубовници, " љубовта ќе трае засекогаш.УЖИВАЈТЕ ВО FUNSnow е фантастична работа во текот на зимата.Тоа е одлична играчка за децата да уживаат во нивната прекрасно детство.СИМПАТИЧНА СРЦЕТО ДИЗАЈН Срцето снежни топки Создателот е Дизајниран со многу симпатична цртан филм срце облик.Носат-отпор, без чуден мирис, а не брус.КРЕАТИВНИ ИГРАЧКА ПРОНАЈДОК снежни топки творецот не само што ќе ги исполнуваат на детската љубопитност и очекувања, но исто така да се подобри нивната способност да се прилагоди на сезонските промени и во Полза на развој oftheir мускулите во исто време.Тоа е одлична играчка за децата да уживаат во нивната прекрасно детство.ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО се СПРАВИ со Тоа направени од високо-квалитетни пластични кој е безбеден за деца.Само да уживаат во забавата!Користите снежни топки производител на плажа за правење на песок и градење на играта снежни топки борба.снег топката создателот форма снежни топки создателот за деца.Срцето снежни топки Создателот Зима Пластични снежни топки Создателот Клип Деца Отворено Калапи снежни топки Clip Main Карактеристики: ТРАЈНИ & УДОБНО HANDLEIt направени од високо-квалитетни пластични кој е безбеден за деца.Само да уживаат во забавата!Користите снежни топки производител на плажа за правење на песок и градење на играта снежни топки борба.Дршката е удобно да го зграби, можете да го користите за да бидете песок топки & снежни топки.КРЕАТИВНИ ИГРАЧКА INVENTIONSnowball творецот не само што ќе ги исполнуваат на детската љубопитност и очекувања, но исто така да се подобри нивната способност да се прилагоди на сезонските промени и во Полза на развој oftheir мускулите во исто време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа