Кентаки Дерби Венец - Џокеј Свила Булчински Туш - Вар Зелена Смарагд Розова Боја Бела

Кентаки Дерби Венец - Џокеј Свила Булчински Туш - Вар Зелена Смарагд Розова Боја Бела

DEN 2158.80

Достапност

1 дрво ДЕРБИ JOCKEY СВИЛА ВЕНЕЦ ***Направени со розова, зелена и бела мрежа и акцентирани со координирање панделки за да покажат на дрвени jockey свила во центарот (што е пренослив).Мерки околу 24 инчи.Внатрешна и надворешна парчиња, но моите парчиња дали го цениме малку засолниште од елементи за да остане во приштина состојба.Ви благодариме за гледање! ***Ова е оглас за НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ венец со вашиот избор на боја на свила и во венец (порака мене со сопствени боја барања).Сакате нешто повеќе ОБИЧАЈ или имате прашања?Пратете ми порака..сакам сопствени креации! ***Купите со доверба на продавачот со одлична критика и над 3,000 купува од моите други продажба места.Ве молиме порака мене со било какви прашања пред купување.Ви благодариме за гледање на сите мои огласи!!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа