Пролет Венец - Home Sweet Home Секојдневниот Деко Мрежа Вратата Венец - Вар Зелена Бела Тиркизна

Пролет Венец - Home Sweet Home Секојдневниот Деко Мрежа Вратата Венец - Вар Зелена Бела Тиркизна

DEN 1271.76

Достапност

Оваа пролет Home Sweet Home венец ќе се направи прекрасен прилог на вашата внатрешна или надворешна дома декор или внимателен подарок за таа посебна личност или некој посебен повод.Користете го за свој секојдневниот венец, како Мајки Ден Подарок, како на годината décor или како вашата пролет венец.Направени да нарачате венец со вар зелена мрежа и акцентирани со координирање панделки за приказ на дрво знак во центарот (што е пренослив).Мерки околу 24 инчи.Внатрешна и надворешна парчиња, но моите венци не се ценат малку засолниште од елементи за да остане во приштина состојба.Сакате нешто повеќе ОБИЧАЈ или имате прашања?Пратете ми порака..столб на мојот бизнис е на сопствени креации!Ви благодарам многу за посетата на мојот дуќан и за разгледување на парчиња, што им овозможи на мојата страст да се направи вашиот дом, дури и повеќе убави.Купите со доверба во продавачот со одлична критика и над 5.000 продажбата помеѓу сите продажба места.Ве молиме порака мене со било какви прашања пред купување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа