MALACASA Круг Бела Вечера Плочи, 10-Инчен Опал Стакло Јадења Плочи Вечера се Поставува за Десерт, Салата, Тестенини и Повеќе, кои Служат Плочки Сет од 12, Серија Esmer

MALACASA Круг Бела Вечера Плочи, 10-Инчен Опал Стакло Јадења Плочи Вечера се Поставува за Десерт, Салата, Тестенини

DEN 1439.76

Достапност

БЕЗБЕДНИ ЗА ЖИВОТОТ во Рок од три минута и помалку од 212°F кога ќе се загрее во микровална печка.Други серија dinnerware во собата, како Серија Флора/Amparo/Јулија/Felisa/Carina/Марио/Blance/Elvira/Моника се исто така достапни во нашата продавница.Не само што одговара за вашето семејство ги користат, но, исто така, како голем дар идеален за дома декор, housewarming, свадба, роденден или која било друга партија.ПЛАСТОВИДНО Тоа е мала тежина, што ги прави лесни да се справи, Тие се совршен избор за нашите фанови од мала тежина вечера поставува и да ви донесе еден прекрасен табела јадење искуство.Во MALACASA ПРОДАВНИЦА - За MALACASA Esmer Серија вечера сет, ние се нудат други серија во 2/6/12/18/30/60 парче кои вклучуваат вечера плоча/супа плочи/десерт плочи/житни чаши/филџани кафе/ јајце чаши/крем млеко тенџере и шеќер тегла.Пластовидно јадење поставува може безбедно да се стават во ковчегот за да се спаси повеќе простор во вашата кујна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа