Grosvenor од страна на Заедницата Плоча Silverplate Вечера Нож Модерна Сечилото 9 1/4

Grosvenor од страна на Заедницата Плоча Silverplate Вечера Нож Модерна Сечилото 9 1/4

DEN 928.80

Достапност

Состав : Silverplate.Производител : Заедница.GROSVENOR од СТРАНА на ЗАЕДНИЦАТА ПЛОЧА Silverplate ВЕЧЕРА НОЖ МОДЕРНА СЕЧИЛОТО 9 1/4 во моделот GROSVENOR од СТРАНА на ЗАЕДНИЦАТА ПЛОЧА.Тоа НЕ е monogrammed и е во многу добра, чиста состојба. Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа