Наследство од страна на Полињата за & Barton Sterling Silver Вечера Нож француски 9 3/4

Наследство од страна на Полињата за & Barton Sterling Silver Вечера Нож француски 9 3/4

DEN 1656.00

Достапност

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Reed & Barton.Тип : Flatware - Ножеви.Наследство од страна на Полињата и Barton Sterling сребро шупливи се справи со нерѓосувачки нож Вечера Нож француски, 93/4 во моделот Наследство од страна на Полињата и Barton. Тоа е NOTmonogrammed и е во одлична состојба. Satisfaction Guaranteed! За Us About Us Payment Multiple количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа