Stren-Flex EET1-904-10 Тип 4 Тешки Најлон Извртени Очите и Око Веб Прашка, 1 Ply, 6400 lbs Вертикална Капацитет, 10' Должина x 4 Ширина, Жолта

Stren-Flex EET1-904-10 Тип 4 Тешки Најлон Извртени Очите и Око Веб Прашка, 1 Ply, 6400 lbs Вертикална Капацитет,

DEN 1036.08

Достапност

Висок Квалитет Најлон Websling.Специјално дизајниран за употреба во ѓердан hitch.Вертикалните, ѓердан или кошница конфигурација.Најчестите прашка тип.Црвено Предупредување влакна внатре webbing ви препорачуваме отстранување кога се изложени.Лесен за употреба, висока qualtiy синтетички webslings за сите на вашата општа цел подигање на апликации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа