JUSTYUSHU 2M Висока Јачина на Полипропилен Прашка Бела 5 Тони Тока Прашка Рамен Прашка Погоден за Автомобил и Брод Влечење за рака Алатка

JUSTYUSHU 2M Висока Јачина на Полипропилен Прашка Бела 5 Тони Тока Прашка Рамен Прашка Погоден за Автомобил

DEN 1240.32

Достапност

Силна поддршка, практични и здрав.Направен од тешки синтетички влакна, засилен.Задебелена, multilayer плетење, отпорни на абење, безбеден и сигурен.Широко се користи во автомобил, превозот, металургија, машини, рудникот, транспорт и други индустрија.Се користи за влечење, кревање, влечење.Нашата продавница главно се занимава во почетниот мебел, со сигурен квалитет, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Specification : носивоста : Прибл. 3 Tonnes Colour : white Material : полипропилен fiber Size : ширина 10cm, должина 2m Package Содржина : 1 * 2 метри и 5 тони кревање rope Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Параметрите на стоката

Bearing Capacity:
Approx. 3 Tonnes
Colour:
white
Material:
polypropylene fiber
Size:
width 10cm, length 2m
Package Contents:
1 * 2 meters and 5 tons lifting rope :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Подобро ви се допаѓа