2021 UNZANO FHD 1080P Камера: Вграден Микрофон-Напредно Автофокус и Прстен Светлина со 3-Ниво Прилагодува Осветленоста, Plug&Play Стриминг веб Камера за Зум/Skype/Xbox Гејмер/YouTube Streame

2021 UNZANO FHD 1080P Камера: Вграден Микрофон-Напредно Автофокус и Прстен Светлина со 3-Ниво Прилагодува Осветленоста,

DEN 1439.76

Достапност

【Наменета за Стриминг】Овој веб камера поддржува Ж. 264 компресија кодирање и Full-HD 1080p/30fps мазна видеа и остри слики.Streamlabs заверена и компатибилен со популарни платформи како OBS и XSplit.Тип на врска : USB2.0. 【Прилагодливи Прстен Пополнете Светлината】UNZANO веб-камера со 3-ниво прилагодува осветленоста, обезбедувајќи различни светлосни услови за вашиот видео разговор или streaming.Намалување на честички и донесе деталите во темните средина. 【Брза И Точна Автофокус】Благодарение на автофокус функција, не мора да биде свесен за одржување на стабилен пред камерата цело време.Поддршка за позадина замена напојува со Chromacam.Прилагодено вашиот позадина во игри. 【Изградена-во Двојна Бучава-Откажете Микрофони】вграден во двојна микрофони усвојување на дигитален шум филтрирање технологија ќе добиете кристал аудио снимање. 【Широк Компатибилност】Компатибилен со повеќето мејнстрим видео апликации како Skype, Зум, You Tube, Грч, итн.Погоден за заеднички системи како Windows 7/8/10, Mac OS и Xbox Еден.Целосна HD1080 P 30fps стриминг и карактеристики автофокус, како и светлината корекција технологија, лицето-подобрување на технологијата оптимизира сликата автоматски, без оптички нарушување прави фати секој детал полесно, кој прави да изгледа поубаво на екранот на компјутерот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа