Вакуум Sealer Кеси 4x6 Инчен, Beava 100pcs Precut Врежана Вакуум Sealer Замрзнувач Торби за храна, Комерцијални Одделение Тешки Храна Saver Кеси за Печат Оброк, Sous врски, за да обезбед?

Вакуум Sealer Кеси 4x6 Инчен, Beava 100pcs Precut Врежана Вакуум Sealer Замрзнувач Торби за храна, Комерцијални

DEN 1147.20

Достапност

【Подобро Свежина】Со нашите Beava вакуум sealer кеси, што храна ќе се задржи свежината 70 проценти подобри отколку со користење на редовните торба, и тоа исто така може да спречи мирисот на храна се меша заедно, мора да имате производи во вашата кујна.★Beava вакуум sealer кеси дава вашиот храна подобро свежина и спречување на мирисот на храна се меша заедно, мора да имате производи во вашата кујна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа