Домашни миленици Првиот МАК Тампа Беј Buccaneers Фудбал Стоматолошки Тешки Куче ЗАТЕГНУВАЊЕ на Коските Играчка со Вграден-во Squeaker во Прилог на Безбедно Гума Teething Четка

Домашни миленици Првиот МАК Тампа Беј Buccaneers Фудбал Стоматолошки Тешки Куче ЗАТЕГНУВАЊЕ на Коските Играчка

DEN 345.60

Достапност

сите-во-едно куче играчка : конечно можете да купите куче играчка која ги има сите вашите омилени функции : 1).тешко вашето домашно милениче, а во исто време ќе може да покаже исклучите вашиот тимски дух и ќе им помогне да бидат здрави!ИЗДРЖЛИВОСТ : Ова МАК Стоматолошки играчка се направени од ИЗДРЖЛИВ; ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ најлон; поли-исполнет материјали со тешка двојно stitched веб намали за да се осигура безбедноста; трајност.Тоа, исто така, содржи скок во облик на гума стоматолошки прстен за вашето куче кој е доволно мека за забите и непцата додека сеуште се силни тешка игра.КАРАКТЕРИСТИКИ : Има вграден-во tuggable squeaker за кучиња кои сакаат да играат и прават бучава.Оваа Коска Куче Играчка карактеристики на вашиот ОМИЛЕН ТИМ ИМЕ/ ЛОГО во различни тим бои!Совршен за сите МАК спортски фанови!Одлично за силна chewers и дава часови на забава најкул спорт играчка за вашето домашно милениче, зошто да не го купи нашето појавување на домашни МИЛЕНИЦИ ПРВИОТ МАК домашно МИЛЕНИЧЕ ПРОДАВНИЦА?МАК LEASHES МАК ДРЕСОВИ МАК КУЧЕ ИГРАЧКИ МАК ЈАКИ МАК TEE КОШУЛИ МАК BANDANAS МАК КУЧЕ ТРЕТИРА ја Купат целата МАК Милениче Наплата; вие сте сигурни да се биде ПОДГОТВЕН за УШТЕ една ГОЛЕМА ПОБЕДА!!!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа