EAI Нафта Печат 1.125x1.688x0.313 ТЦ Двојно Усна w/Пролет. 1 1/8x1 11/16х5/16 Метал Случај w/NBR Слој

EAI Нафта Печат 1.125x1.688x0.313 ТЦ Двојно Усна w/Пролет. 1 1/8x1 11/16х5/16 Метал Случај w/NBR Слој

DEN 357.60

Достапност

Зошто Да Го Одберете Нас?Во EAI ние специјализирани во обезбедување на високо квалитетни делови и производи кои се произведени во согласност со ОЕМ спецификации и тестирани за оптимални перформанси и издржливост.ПЕЧАТ ИСКЛУЧУВАЊЕ на ИСТЕКУВАЊЕ и НЕЧИСТОТИЈА : Нема повеќе да се навлегува до истакна страна spills од вашиот ротари елементи!Направена со гума, жартиера пролет, и внатрешен метал случај, овој инчен нитрилна нафта печат ефикасно да го спречува истекување на масла и го спречува влез на прашина и нечистотија во вашите скапоцени машина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа