Vestil ПРОТОК-3-3 Картон Проток Управување со Гравитацијата Фед Ролки, 3 Проток Нивоа, 84 Висина, 36 Длабочина

Vestil ПРОТОК-3-3 Картон Проток Управување со Гравитацијата Фед Ролки, 3 Проток Нивоа, 84 Висина, 36 Длабочина

DEN 359.76

Достапност

Гравитацијата фед ролки направи кутија отстранување лесно.Удобен акции ротација е прв во првиот надвор.Четири пара на ролки овозможи кутии да се тркалаат лесно.Рек дизајн може да биде им била заклучена заедно за дополнителна длабочина.Vestil Krabičkách се гравитацијата банката на федерални резерви на ролки за практично во прва/прв надвор акции ротирачки.Секое ниво има 1000 фунти капацитет и вклучува четири пара на ролки со 50 фунти по нога капацитет.Ширина на секое ниво е 96-инчи.Собранието е потребно.Единици може да се им била заклучена заедно за дополнителна длабочина. 3 проток нивоа.Мерки 96-инчи ширина од страна на 84-инчи висина од 36-инчи длабочина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа