Shockproof Микроскоп Стојат, Анти-Носат Премиум Алуминиум Материјал Микроскоп Држачот за Стојат На Worktable Постојано пофлексибилно и Стабилен

Shockproof Микроскоп Стојат, Анти-Носат Премиум Алуминиум Материјал Микроскоп Држачот за Стојат На Worktable

DEN 722.16

Достапност

Доста едноставни за инсталација за одредување на USB микроскоп.Со оваа стапка, вие може да направите вашиот микроскоп работат повеќе флексибилно и стабилно.Стабилна и shockproof доволно за поддршка на точни набљудување.Голем дното плоча може да застане на worktable постојано.Направени од премиум алуминиум материјал, анти-носат, анти-корозија и издржливи.Карактеристики : 1. Направени од премиум алуминиум материјал, анти-носат, анти-корозија и издржливи.2. Доста едноставни за инсталација за одредување на USB микроскоп.3. Стабилна и shockproof доволно за поддршка на точни набљудување.4. Со оваа стапка, вие може да направите вашиот микроскоп работат повеќе флексибилно и стабилно.5. Голем дното плоча може да застане на worktable постојано.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Микроскоп Stand Material : Алуминиум Alloy Weight : 318 g / 11.2 оз(прибл.)Пакет Листа : 1 * Микроскоп Stand Notice : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа